Kraina-Arkan

Przenieś się do świata Fantasy i WALCZ!

Ogłoszenie

Poszukiwani moderatorzy!

#1 2010-05-02 15:36:26

Amandilir

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 13
Punktów :   

Amandilir

Imię: Amandilir

Nazwisko: Vengran

Rasa: Elf/Dobry Duch

Klasa: Paladyn

Charakter:
Praworządny i dobry. Nie nawidzi tych którzy czynią zło. Czasami pomaga dobrym duchom

Historia:
Amandilir mieszkał i nadal mieszka w Arkanii. Za czasów młodości był następcą tronu, gdyż jego ojciec był królem prawie całej krainy. Pewnego dnia będąc ze swym ojcem i matką w ogrodzie przy zamku królewskim usłyszeli skradanie się do nich. Ojciec Amandilira od razu wyciągnął z pochwy miecz czekając na kogoś lub coś. Po oczekiwaniu na przeciwnika nagle matka Amandilira została przebita zatrutym ostrzem i padła na ziemię upuszczając Amandilira. Ojciec natychmiast podniósł syna i zaczął uciekać. Gdy był już pewny jego koniec objawił się przed nimi dobry duch i wziął Amandilira na swe ręce i powiedział:

-Uratuje twego syna i zostanie następcą tronu, lecz ciebie niezdołam. Twój przeciwnik jest złym czarnoksiężnikiem  którego nie pokonam nawet ja. Weź ten sztylet i wbij go w brzuch przeciwnika. Żegnaj!
Po wypowiedzeniu tych słów zniknął wraz z chłopcem. Ojciec Amandilira stojąc ze sztyletem i mieczem oczekiwał na wroga. Po chwili ukazał się w postaci orka z toporem którym machnął w stronę Amandilira wbijając go w niego. Ojciec ostatkiem sił żucił sztyletem w brzuch orkowi i razem z nim padli na ziemię. Po dwóch miesiącach Amandilir ukazał się w postaci młodego mężczyzny i objął tron.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
romet zetka 80 cc ile ma km www.forumomfo.pun.pl garbolin leczyca romet zetka rozmiar felgi Tytan punkty